درباره ما

pmcem-logo

مرجع مهندسی و مدیریت ساخت

مرجع مهندسی و مدیریت ساخت اولین کتابخانه مجازی اینترنتی ترجمه مقالات آی اس آی کشور، اینک در آستانه‌ی ششمین سال فعالیت، با گستره‌ای از مقالات متنوع برای دانشجویان، پژوهشگران و اساتید، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «دانلود سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین کیفیت بالای محصولات» سه اصل اولیه است که مرجع مهندسی و مدیریت ساخت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش محصولات و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. در تمام این سال ها سعی شده است تمام حوزه های ۹ گانه دانش مدیریت پروژه در دسته بندی های کتابخانه مجازی قرار گیرند و تمامی حوزه های این رشته و همچنین سایر رشته های فنی و مهندسی را پوشش دهد. محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی سایت شامل فایل word ترجمه مقالات ISI رشته مهندسی و مدیریت ساخت و مدیریت پروژه می باشد.

دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک این وب سایت در سال ۱۳۹۳ از وزارت صنایع و معادن برای خدمات آنلاینی که توسط تیم های متخصص ما انجام می شود دریافت گردید، مشتریان گرامی می توانند ابتدا با کلیک بر روی نماد مذکور از صحت و امنیت وب سایت مطمئن شده سپس اقدام به خرید نمایند.

logo-samandehi

دریافت نماد طلایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

این نماد در سال ۱۳۹۵ پس از تلاش های فراوان از وزارت فرهنگ  و ارشاد اسلامی  دریافت و در وب سایت نصب گردید. نماد طلایی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به وب‌سایت‌های تایید شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دارای مجوز فعالیت تعلق می گیرد، ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی پس از تایید و بررسی مجوز‌های فعالیت وب‌سایت‌ها لوگوی طلایی به آن‌ها اهدا می‌کند، مرجع مهندسی و مدیریت ساخت به عنوان نخستین مرجع این رشته در ایران جهت اعتمادسازی بیشتر اقدام به دریافت لوگوی طلایی از ستاد ساماندهی کشور نموده است. پژوهشگران عزیز می‌توانند این لوگو را در کلیه صفحات وب‌سایت ما مشاهده نمایند. جهت استعلام می‌توانید به پایگاه اینترنتی ستاد ساماندهی Samandehi.ir مراجعه نمایید و صحت لوگوی قرار داده‌شده را بررسی نمایید .

عضویت در انجمن پایشگران محیط زیست ایران

مرجع مهندسی و مدیریت ساخت به عنوان یک کتابخانه دیجیتال، جهت جلوگیری از قطع درختان و عدم استفاده از نسخه کاغذی در تمامی محصولات خود گامی کوچک ولی استوار برداشته است تا به عنوان یک مرجع آموزشی سبک کتابخانه ای و انتشاراتی موجود را تغییر و تحول بخشد. مدیران این سایت عضو انجمن پایشگران محیط زیست ایران می باشند و از تمامی طرح های محیط زیستی با آغوشی باز حمایت می کنند.

environment-logo0
logo

عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

در سال ۱۳۹۶ مرجع مهندسی و مدیریت ساخت به استناد به ماده ۱۳۱ قانون کار جمهوری اسلامی ایران و در اجرای آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوط و به منظور حفظ حقوق و مناافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز می باشند،‌ عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی شد.

فعال کردن درگاه های بانکی های در وب سایت

برای اطمینان خاطر مشتریان وب سایت برآن شدیم تا با بهترین خدمات در کنار شما عزیزان باشیم، لذا با بانک هایی که خدمات اینترنتی مناسبی را در کشور عزیزمان ایران فراهم می کردند قرارداد همکاری بستیم.

اعضای سایت

برای دیدن رزومه اعضای سایت بر روی نام یا تصویر آنان کلیک نمایید
IMG_4003-1 - Copy

باقر دستیار

مدیریت سایت

علیرضا عسگری،مدیریت ساخت

علیرضا عسگری سرشگی

مدیر  سایت

@abbasgari

عباس عسگری سرشگی

مدیر گروه نقشه برداری و GIS

پیشتیبان فنی سایت

bookie-author-3

فاطمه هاتف

مدیر گروه شهرسازی

مدیر کتابخانه مجازی

eslami-200-200

سامره جدید الاسلامی

مدیر گروه عمران

نویسنده و پژوهشگر

bookie-author-3

سمیه رادفر

مدیر گروه فنی و مهندسی

مدیر بخش ویراستاری

hosein-shahbazi

حسین شهبازی

مدیر گروه مدیریت ساخت

نویسنده و پژوهشگر

MA-Nosrati

محمد علی نصرتی

مدیر گروه مدیریت پروژه

نویسنده و پژوهشگر