تبلیغات

فرآیند تبلیغات در سایت

ads-steps1

بنرهای تبلیغاتی و موقعیت قرارگیری آن ها

بنر های تبلیغاتی در سطح اینترنت در سایز های مختلفی طراحی و ساخته می شوند که ممکن است با قالب های برخی از سایت ها مطابقت نداشته باشد. لذا در این بخش سایزهای استاندارد بنرهای تبلیغاتی این سایت جهت سهولت مراحل طراحی و تعرفه های تبلیغات ارائه می گردد.

برای درج تبلیغات در صفحه اول با ما تماس بگیرید، شماره تماس مدیریت سایت (باقر دستیار) ۰۹۱۲۶۵۴۴۷۵۵ می باشد.

بنرهای افقی
این بنرها در شروع و پایین مطالب وب سایت ها به نمایش در می آیند، از لحاظ جذب مخاطب بنرهایی که در شروع و پایین مطالب وب سایت قرار می گیرند مخاطب زیادی را جذب می کنند. محل نمایش این بنرها،  در بلاگ (قسمت ابتدایی و انتهایی تمام مطالب) و تالارهای گفتگو (فروم) در میانه ی صفحه نیز جایگاه های افقی جهت گرفتن تبلیغات تعبیه شده است.

بنرهای عمودی
این بنرها بصورت زیر هم در ستون سمت راست (سایدبار)  و صفحه اول سایت نمایش داده می شوند و بنرهایی که در این جایگاه ها قرار می گیرند بصورت تصادفی و گردشی در طول ستون صفحه جابجا می شوند،‌به دلیل اینکه این ستون در تمام بخش های سایت موجود می باشد و بیشترین نمایش تبلیغ را دارد هزینه بیشتری دارد.

برای دریافت اطلاعات و هزینه درج تبلیغات بنری در صفحه اول و سایدبار سایت از طریق صفحه تماس با ما،‌ سوالات خود را مطرح نمایید.

ابعاد های اعلام شده بر اساس پیکسل و با رزولوشن ۷۲ می باشند. سایزها و هزینه های اعلام شده در شکل زیر برای سایدبار و زیر مطالب می باشد. برای درج تبلیغ در صفحه اول، تنها سایز تبلیغاتی، سایز ۳۳۲*۹۲ بصورت افقی می باشد که می توانید اندازه استاندارد تبلیغ را از صفحه اول سایت دانلود نمایید. برای اطلاع از هزینه تبلیغ در صفحه اول از صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

first-page-banner

تبلیغات در اینستاگرام

برای دریافت هدیه اینستاگرامی، عکس روبرو را در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمایید و صفحه اینستاگرام مرجع مهندسی و مدیریت ساخت را در صفحه خود تگ کنید. بر اساس تعداد لایک های تصویر، تعداد کوپن هدیه افزایش پیدا می کند، یعنی به ازای هر ۱۰۰۰ لایک یک محصول رایگان علاوه بر کوپن هدیه اولیه که در ابتدای انتشار تبلیغ دریافت نموده اید، اضافه خواهد شد.

آدرس اینستاگرام‌سایت :                                                  www.instagram.com/pmcem

هشتک های که می بایست در پایین تصویر تبلیغاتی و بصورت متنی درج شوند:

#مهندسی_و_مدیریت_ساخت  #مدیریت_ساخت #مدیریت_پروژه  #ترجمه_مقاله #کتابخانه_مجازی #فنی_و_مهندسی #مهندسی_عمران #مهندسی_معماری #مهندسی_صنایع #مهندسی_شهرسازی #مهندسی_نقشه_برداری #مهندسی_برق #مهندسی_مکانیک #مهندسی_کامپیوتر

@pmcem
white-shelves_23-2147508767

تبلیغات در تلگرام

برای دریافت هدیه تلگرامی، عکس روبرو را به همراه متن انتهایی در کانال خود منتشر نمایید. بعد از گذشت ۲۴ ساعت از انتشار، یکی از محصولات کتابخانه مجازی را بصورت رایگان دریافت خواهید نمود، همچنین به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید از تبلیغ سایت ما در کانال شما، یک محصول دیگر به تعداد کوپن های هدیه افزوده خواهد شد.

لینک کانال تلگرام جهت برقراری ارتباط و دریافت تخفیف هاى بیشتر:                                            http://t.me/pmcem

متن همراه تصویر که در تلگرام به عنوان caption قرار می گیرد:

کتابخانه مجازی مهندسی و مدیریت ساخت

دانلود رایگان مقالات و ترجمه مقالات ISI

#عمران #معماری #مدیریت_ساخت و تمامی رشته های #فنی_و_مهندسی

به ما بپیوندید …

pmcem@

Www.pm-cem.ir

تبادل لینک و بنر

۱.برای دریافت هدیه تبادل لینک، سایت یا وبلاگ شما بایستی حداقل ۵۰۰ نفر بازدید کننده در روز داشته باشد.

۲. یکی از بنرهای سایت مرجع مهندسی و مدیریت ساخت را با هماهنگی قبلی در سایت خود قرار دهید و از طریق صفحه تماس با ما، به مدیران سایت اطلاع دهید.

۳. بعد از گذشت ٢۴ ساعت از به اشتراک گذاشتن تبلیغات، از طریق صفحه تماس با ما به مدیران سایت اطلاع دهید تا کوپن رایگان اولیه، پس از بررسی سایت شما، از طریق ایمیل ارسال گردد. همچنین در صورت مدت دار بودن تبلیغات، جهت بررسی های بیشتر و تنظیم قرارداد به مدیران سایت از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

هدیه اولیه شامل خرید رایگان دو عدد از محصولات کتابخانه مجازی به دلخواه مشتری برای یک بار می باشد.

HttpLink_gift